O nás

Věříme, že vy si zasloužíte opravdu dobré víno. Jsme přímými dovozci vín malých, ale vyhlášených vinařství z celého světa a díky tomu umíme nabídnout vína s vynikajícím poměrem kvalita - cena.

Tradice a vášeň pro víno

Zakladatel společnosti, pan Ing. Dan Mádr, je jedním z prvních sommelierů v České republice a jako certifikovaný degustátor hodnotí vína na mezinárodních i tuzemských vinařských soutěžích a právě on má hlavní slovo při výběru každého dalšího vína, které vám chceme nabídnout.

 

V Brně na Smetanove ulici č. 17 provozujeme DEGUSTAČNÍ ENOTECU VINDOM, která zároveň slouží jako kamenný obchod našeho e-shopu s víny a v níž pořádáme degustace a gurmánské večery.

Už od roku 1998 každoročně pořádáme vinařskou soutěž TOP 77 vín v České republice a dáváme tak možnost vinařům a milovníkům vína, aby k sobě snáze nalezli cestu.

 

Všechny členy našeho týmu spojuje vášeň pro víno a každý z nás se v oboru enologie dál průběžně vzdělává, abychom měli jistotu, že jsme schopni vám nabídnout nejen skvělý produkt, ale také profesionální servis.

 

 

 

 
Kontakt
Objednávky: 775740679
Velkoobchod: 775740679
rezervace@vindom.cz
Smetanova 17, Brno, 602 00
Otevírací doba
Pondělí - Pátek: 11- 21
Sobota: 15 - 21
Neděle: Zavřeno
Přihlásit k odběru novinek